Fiskala kases registra bis youtube

Protams, katrs no mums satikās rūpnīcās un citos lielveikalos ar kases aparātiem. Tāpēc pārdevēji rēķina mūsu rezultātus un saņem kvīti. Bieži vien, neskatoties uz to, ka nezinām, ko šāda veida nauda dod. Aizmugurē lielāko daļu aprēķinu var viegli izveidot uz kalkulatora. Kāpēc kases aparāts ir obligāta ierīce daudzos nosaukumos un veikalos?

duo shampoo

Kases aparāts ir reģistrācijas summa. Tādējādi pastāv elektroniska ierīce, kuras pieņēmums ir apgrozījuma reģistrācija un papildus nodokļa lielums. Mēs iekļaujam ienākuma nodokli, kā arī PVN par nodokļa summu. Tās lielumu ietekmē mazumtirdzniecība. Pretēji šķietamajiem, daži no šiem kases aparātiem nesatur fiskālo atmiņu. Šī ir visa informācija par apgrozījumu, kas ievadīts ārējās, pienācīgi aizsargātās atmiņās. Tomēr fiskālie kazino joprojām ir slavenākā slava. Protams, tās izmanto Polijā, Itālijā un Grieķijā. Šādiem kases aparātiem ir atsevišķa fiskālā atmiņa ar īpašām īpašībām. Tie ir atzīmēti ar unikālu numuru. Pārdošanas dienas beigās nodokļu summas tiek novirzītas šādam kasierim. Ir pēdējās neto un bruto cenas.

Ir arī vērts atbildēt uz jautājumu par to, kam būtu šāda nodokļu summa. Protams, tā vēlas, lai visi vārdi vai privātpersonas no ienākumiem. Ja ieņēmumi pārsniedz noteiktu limitu, tad jums ir jāiegulda fiskālā summa. Robežvērtību veido Finanšu ministrija. Ir vairāk šādu preču grupu, ko var pārdot tikai tad, ja izmantojat šādu nodokļu summu. Tas cita starpā ir attiecībā uz alkoholu un tabakas izstrādājumiem. Pēc pārdošanas dienas katram konkrētā kases darbiniekam ir pienākums veikt ikdienas fiskālo pārskatu. Tas ir neaizstājams un ilgst vēlāk saglabāts konkrētā kases aparāta prātā. To nevar mainīt vai dzēst.

Protams, kases aparāti parasti tiek piešķirti noliktavās un lielveikalos. Tomēr, ja mēs veicam privātu uzņēmējdarbību un jūsu peļņa pārsniedz noteiktu robežu, mums arī jāiegulda šādā elektroniskā ierīcē. Pateicoties tam, mēs varēsim izpildīt visas formalitātes.